Óvatosan a kriptovalutával történő kereskedelmmel

készült: 2023. március

Pár napja írtam a kriptovalutákkal foglalkozó Silvergate Capital Corp pénzintézet nehézségeiről és intettem óvatosságra a kriptovalutával történő kereskedelmet.

Ha megnézitek az árfolyamot, a március 03-án írt cikkem óta érezhetően tovább csökkentek az árak:

Bitcoin: 20784 dollár (március 03-án 22400 dollár);

Ethereum 1481 dollár (március 03-án 1573 dollár);

BNB 278 dollár (március 03-án 289 dollár)

A silvergate igyekszik megnyugtatni a piacot, miszerint most megpróbálják élénkíteni a kereskedéseiket.

De kérem! Ez elég fura kijelentés. Eddig nem azt tették? Egy pénzintézet a kapitalizmusban nem törekedett volna a maximumra. Nem gondolnám. Így egy kicsit szkeptikus vagyok az ilyen típusú fejlődésükkel, illetve a pácból történő kilábalásukkal kapcsolatban.

Javaslatként annyit, ennél jelenleg biztosabb befektetés is van.

Ui.: mire megírtam a posztot, pl. a bitcoin 60 dollárt csökkent a fenti árra ????

Megosztás: